| CraiovAnonim a întrebat:

Salut, am si eu o problema in legatura cu youtube-ul.
De cateva saptamani numai pot sa ascult nici o melodie pe youtube, atunci cand dau play imi apare: " A aparut o eroare. Incearca din nou mai tarziu ( ID-ul redarii "xy..." )

Aveti aici o poza: http://postimg.org/image/fx3a0n8u9/
Pot spune ca am problema asta de aproximativ doua saptamani.
Mentionez ca pana in urma cu doua saptamani mi-a mers perfect.
Am windows 7 si am toate programele necesare instalate gen: Adobe Flash Player, Adobe Shockwave.
Stie cineva cum pot sa rezolv aceasta problema? Ajutati-ma va rog.

3 răspunsuri:
| CraiovAnonim explică (pentru AIeXxX):

Nu am cum sa vad videoclipul acesta, nu am nici alte surse unde sa il pot vedea.

| AIeXxX a răspuns (pentru CraiovAnonim):

Ahh, am uitat
Altfel nu stiu cum sa.ti explic ca sa intelegi sad
Roaga un prieten