| pysiiiii a întrebat:

Hello TPU :*! Ma puteti ajuta?big grin Cand mi-am facut facebook-ul, mi l-am pus sa fie privat....si acum nu il mai vreau privat ..cum sa il scot?happy Va rog ajutati-ma :*. Multumesc mult... Fundaaalove struck

Răspuns Câştigător
| cammm a răspuns:

Dai sus in dreapta la Setari de confidentialitate si poti alege.
Poti sa dai pe orice album si setezi cine sa il vada, toti, sau cine vrei tu.

cu placerehappy

1 răspuns:
| MhPnr a răspuns:

Cum adică pe privat? Să nu vadă nici prietenii ce scrii? du-te la privacy settings, acolo găseşti, scoate de pe CUSTOM pune FRIENDS :*