| Necunoscută a întrebat:

Hellohappy Ugent! >Fundaaa: Prietena mea vrea sa-si puna hi5-ul pe privat, si nu stie cum (nici eu nu stiu laughing) Stie careva? Please >help!big grin

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Intri pe hi5 dai la cont {sub nume} dai la conventialitate, unde scrie setari profil dai klic pe prima si selectezi acord doar prietenilor mei sa imi vada profilul dai la salvare si gata
succes

3 răspunsuri:
| CraZyKid`SiSi a răspuns:

Te loghezi pe hi5->in coltu de dreapta sus ai mesaje, cont, log out, anunturi.->dai click pe cont->apoi ai cont, Confidenţialitate si ajutor. Dai click pe Confidenţialitate->si acolo la prima optiune, in loc de "acord altor utilizatori dreptul de imi vedea profilul, schimbi in acord doar prietenilor mei dreptul de imi vedea profilultongue. funda cevabatting eyelashes?

| Mihaelutsaa a răspuns:

Intra pe hi5 apoi
pe prima pagina
gasesti
cont, intri acolo dupa care dai la confidentialitate
dupa care gaseste acolo
si pentru albume, profil, comentariile sa nu ii intre automat
succes :*
Fundita big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La hi5 sus intri in cont->confidentiale. De acolo se descurca.