| Alex99_5691 a întrebat:

HELP! Dc imi apare cand vreau sa instalez Adobe eroarea
The procedure enteri point SetDllDirectoryW could be located in the dynamic lick library KERNEL32.dll?/ PLZ ziceti-mi ce trebuie sa fac!

1 răspuns:
| xgamerz a răspuns:

Ce fel de Adobe vrei sa instalezi? :)
READER/FLASHPLAYER/scokwave player?
Iti recomand Google Chrome, el are deja integrat Adobe flashplayer/scokwave player etc. si isi face update-urile singur.
Poti descarca google chrome de aici: www.google.com/intl/ro/chrome/browser/
Ce windows folosesti? Win2000-2008?
Dupa cum scrie pe pagina officiala, Adobe flashplayer NU mai merge pe Win2000-2008
http://www.adobe.com/products/flashplayer/tech-specs.html