| LadyZuza a întrebat:

Help me! vreau sa-mi fac cont pe forum.softpedia dar nu reusesc sa-mi fac contul nici cum! imi cere acolo parola ce apare in imagine si imi spune : parola incorecta! ce sa fac? primiti si fundita! merci!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa scrii numarul de cifre, nu tot textul, ci doar numarul de cifre : cate cifre sunt in codul ala. De exemplu pentru 87HG65 - scrii 4.

5 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Dupa ce te-ai trecut toate datele undeva iti apare o imagine si peste imagine sunt trecute cateva cifre si litere, pe care tu trebuie sa le scrii in stanga in casuta.Aceasta este o metoda antispam. Uita-te atenta la imagine si ai sa vezi ca-i scris cu alb...cifre sau litere.Succes!

| alecs94 a răspuns:

Care imagine?

| LadyZuza explică:

Pai cand faci contul trebuie sa scrii codul ala nenorocit si il scriu si niciodata nu e corect! in ''imaginea'' aia se gaseste codul!

| LadyZuza explică:

Degeaba! e inutil, pur si simplu nu vrea sa-mi accepte codul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De exemplu e "A35G34" sunt 4 cifre in cod nu? deci scrii cate cifre sunt in cod nu cate litere si cifre