| gaby_6466 a întrebat:

Help: prieteni mei unde gasesc si eu sa trag iphone apps cydia pentru iphone 3 g versiunea 3.0 va rog multumesc pentru ajutor

Răspuns Câştigător
| alexgogo a răspuns:

Eu te ajut pe gratis happy daca iti apare cydia pe ecran, intra acolo si cauta install0us si appsinc. daca nu te descurrci te da-mi un mesaj si te ajut.

3 răspunsuri:
| andypandy a răspuns:

Recomand update la 3. 1. 3 si jailbreak cu spirit. downloadezi 3. 1. 3 de undeva, shift+restore din itunes, dupa care faci jb cu spirit(gasesti pe google) daca esti din iasi te pot ajuta, contra-cost! big grin

| gaby_6466 explică:

Pentru ras nr doi eu vreau sa gasesc un site de unde sa trag cydia compatibil pentru iphone meu fiindca nu gasesc si mai am o intrebare il pot trage direct cu iphone sau intii in laptop si dupa aceea in iphone. Mersi alex

| gaby_6466 explică:

Pentru raspunsul numarul trei mersi pentru link dar nu poti trage nimic fiindca trebuie sa te inregistrezi si dupa ce o faci te pune sa platesti 24 de dolari pe luna ca un abonament mersi oricum dar daca mai sti vreun link sa nu coste... O avere sau poate este gratis ar fi super tare