| anonim_4396 a întrebat:

Help! va rog ajutati-ma si pe mine nu-mi apare nimica pe dekstop nici macar bara de jos de la start dar inainte am deschis o aplicatie si imi zice ca poate dauna grav calculatorului ...cum pot sa-l fac in afara sa reinstalez windosu? mersi

4 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Si opinia mea este la fel iti sugerez SA reinstalezi windowsul si alta data fi atent pe unde apesi

| Slavic a răspuns:

Frate reinstaleaza windowsu dar inainte de asta sterge din PC tot ce este deprisos

| Raul a răspuns:

Ehhee vrei cam multe... daca te-a mancat sa apesi pe butonas, nu cred ca e bine, iti sugerez SA reinstalezi windows, asta din opinia unui gamer, nu un expert in acel domeniuhappy

| ady20hbk a răspuns:

Nu ai alta solutie decat sa formatezi calculatorul.adica sa iti reinstalezi windousu...cand ai deschis aceea aplicatie ai primiti niste virusi(trojan)

My blog : http://wolverine92.wordpress.com/