| 百合子 a întrebat:

Hey all (:
As avea si eu o intrebare.Am o camera Sony DSC-S500.Cand introduc USB-ul imi apare ceva cu Usb drive malfunctioned. Ce as putea sa fac sa mearga?batting eyelashes. Am nevoie de poze, deci, raspuns URGENT):. thxx si logic, FUNDA! :'b

2 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Pai daca nu vrea nicicum sa mearga prin cablu, iti recomand un cititor de carduri. Scoti cardul din camera, il bagin in cititor, cititorul in USB si gata. Oricum, problema cred ca e de la calculator si nu de la aparat. Eventual incearca si pe alt PC sa vezi daca iti da aceeasi eroare.
Cititoare de carduri: http://goo.gl/t2cgD
Succes;)

| nevermint a răspuns:

In primul rand ai o problema cu teminalul usb sau cu cablul usb. A fi mai simplu daca ai scoate cardul de memorie si l-ai baga in calc sa iti scoti pozele (daca ai supot pentru carduri de memorie) sau incearca alt terminal usb de pe calc. te duci sa iti cumperi altul!