| timmy95 a întrebat:

Hey. Am o mica problema cu laptopul. Cand bag cablul de la incarcator in mufa, incepe sa palpaie incontinuu si nu mai vad nimic pe ecran, sau se innegreste tot ecranul. Oricum il misc tot asa e si rar prind cumva sa nu faca asa. Doar cand las laptopul foarte in spate, dar asa nu ma pot uita doar daca stau in picioare. Cand nu e bagat cablul de la incarcator nu are nimic. Nu stiti careva ce poate avea? Ar trebui sa-l duc la magazinul de unde l-am luat sa vada ce are? Are garantie.

2 răspunsuri:
| sdhashsah a răspuns:

Cu siguranta trebuie sa-l duci inapoi daca e in garantie, si eu spun sa nu te mai joci asa ca este posibil sa faca scurt ceva pe acolo si-l strici mai tare.

| Crizty a răspuns:

Sal,daca dupa cum am citit problema ta se pare ca ai un scurt pe placa de baza a leptopului, te sfatuesc sal duci la garantie, ok, bafta.