| LovePeace a întrebat:

Hey am primit de curand acest link http://s3.bitefight.ro/user/bite/125010 si mi'e frica sa'l deschid:)) adica nu stiu...am mai primit genul asta si erau virusi. voi c credeti ca e? Ce e?

4 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Şi dacă l-ai primit te-ai gândit să dai şi la alţii viruşi?
Încearcă şi vei fi muşcată de vampiri.

| Mihai03 a răspuns:

Nu e nici un virus e de la un joc cu vampiri si varcolaci happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://s3.bitefight.ro/user/bite/130236

| Christopher a răspuns:

Am fost muscat de un vampiiiirrrr! Am pierdut mult sangeee.nu stiu cat ca nu am cititrolling on the floor.nup...nu ii virus. ii un joc online pe browser