| Ade7 a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare. Mi-am instalat Google Chrome si am intrat pe Facebook. Si, dupa ce mi-am scris adresa si parola si am dat Log In, mi-a aparut o chestie de genul: "Doresti ca Google Chrome sa retina parola?" si eu am dat Da si acum vreau sa scot chestia aia, sa nu mai imi apara la Facebook, de fiecare data cand intru si imi scriu adresa mea, sa apara si adresa si parola intr-un chenar galben. Mi-am schimbat si parola, dar tot imi apare.
Help plss!

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Pai aia este daca doresti ca chrome sa iti retina parola sa nu mai stai mereu sa te loghezi. daca vrei sa anulezi retinerea parolelelor, du-te in Settings, si cauta acolo

2 răspunsuri:
| MrHeadshot a răspuns:

Dami add la id style.alecs ca sa te ajut!

| Ade7 explică (pentru itsoft):

Mersi mult!