| Serban29 a întrebat:

Hey am si eu un nokia x2 si nu imi merge youtube pe el si vreau sa mearga cine ma poate ajuta sa imi zica cum pot sa il fac sa mearga...

2 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Ai flash player instalat pe el? Sigur nu ai dezactivat cumva java sau flash player ul de pe el? dai un reset (adul la setarile din fabrica).
Daca ai si alte intrebari sau te intereseaza si alte Tutoriale despre calculatoare, uite aici unele destul de faine: http://www.tutorialepc.ro

| cristipetra a răspuns:

Incearca Adobe reader pentru tel!