| lupascugabriel a întrebat:

Hey, am spart ecranul de la tableta dar este functionala. Stiti cat m-ar ajunge sa o repar? Si cum sa fac bani (am doar 13 ani)

1 răspuns:
| Ciprian996 a răspuns:

Salut. pai depinde de tableta ca daca ai dat 150-300 Ron nu prea merita ca daca tableta este de la Eboda sau ceva de genu, adica marci putin cunoscute, nu prea se gasesc componente pentru ele chiar am fost eu acum ceva timp cu 2 tablete Eboda si la fel mi-a spus. deci daca ai crapat doar sticla...sar putea sa te coste 40-70 Ron. dar daca ti s-a crapat sticla si display-ul te coste peste 100 Ron, plus mana de lucru. Bafta