| Asdfasdefta a întrebat:

Hey! Am un abonament la orange (delfin 8). Stie cineva daca se pot adauga mesaje la abonament?

1 răspuns:
| claudiuflorin a răspuns:

Detin abonamentul delfin 9. Abonamentul meu e de750 min Orange 150 nationale. iar al tau delfin 8 si ai 700 de min Orange si 125 min nationale. Draga mea daca vrei sa ai si mesaje la abonament trebuie sa-ti activezi CNP Orange young. sau oferte Orange in meniul Orange! Sper ca ti-am fost de folos! Acuma vreau un sarut pasional daca poti sa-mi dai! Daca esti baiat scuze!