| FlorinCiokan a întrebat:

Hey am un laptop Packard Bell EasyNote MH36 si microfonul incorporat se aude super incet cand m-a inregistrez, ce sa fac sa se auda mai tare cum pot regla volumul? Multumesc Funda!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start si in bara de cautare scrie Speakers sau Manage audio devices ->click pe rezultat si apoi in tabul Recordind da click dreapta pe Microphone -> Properties -> Nivels -> aici da volumul la maxim (primul) apoi Apply -> OK. Ti-am facut si print aici
http://i.imgur.com/aje2y4E.jpg