| missUsweety a întrebat:

Hey! am un playstation one si as dori sa il vand are tot ce ii trebuie 3 carduri de memorie si 5 cd cu jocuri (de copii). cam cat credeti ca iau pe el (fundisa)

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Ps1 100 ron ps2 300 ron ps 3 1000 ron deci daca ai playstation unu maxim 100 ron si asta cam greu

3 răspunsuri:
| missUsweety explică:

Nu-i playstation 2 sa iau 4 mil pe el. ma gandeam sa cer 170 ron sau un schimb
peste tot unde am vazut era la 200 ron 250 ron
dar ameu e folosit
dar l-am adus personal din germania

| lollypopmary a răspuns:

Pai cu cat l-ai cumparat? poti sa iei in jur de 4-5 milioane sau chiar mai mult

| Radu1405 a răspuns:

Eu l-as pastra. Odata cu trecerea timpului ii creste si valoarea.Un colectionar ar da foarte mult pe el.