| elynasv a întrebat:

Hey, as vrea sa-mi cumpar un lg cookie fresh gs290 roz... ce ziceti? se merita? dintre samsung mini galaxy si lg cookie fresh care e mai bun? de care nu m-as putea plictisi? ca eu am problema asta, ma plictisesc repede daca nu ii pot schimba temele big grin

Răspuns Câştigător
| 9gag a răspuns:

100% galaxy mini. Ai Android pe el si poti accesa gratis Android market sau ApPlanet, si poti lua ce teme, jocuri, programe vrei. Succes

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cumpara-l.

| lipitoOarea a răspuns:

Samsungul e super. Ce mi-as dori unul. LG-urile pe touch sunt nasoale, nu au sistem de operare...IA-TI SAMSUNG-UL!

| ღmarynaღ a răspuns:

Galaxy eu am si e bun big grin

| Ghitulescu007 a răspuns:

Mai bine un Nokia 5230 sau Samsung...Lg-urile nu sunt prea bune.big grinfundita?:*

| elynasv explică:

Bun,sa inteleg ca galaxy e mai bun? cat tine incarcat? big grin