| LoOLyTaAh a întrebat:

Hey. buna...imi trebuie un program de editat poze (adica mai multe daca se poate hehe^^) nu conteaza daca sunt online sau nu dar imi trebuie urgent ...VA ROG MULT DE TOT! mersi!happy

13 răspunsuri:
| VORTEX a răspuns:

Cel mai bun este Adobe Photoshop CS5 este printre ultimele aparute insa trebuie sa stii sa il folosesti

| DoarOana a răspuns:

Buna LoOLyTaAh,
Poti folosi PhotoScape (f usor de folosit) http://www.photoscape.org/ps/main/download.php
apoi poti incerca GIMP http://www.gimp.org/
si in final PhotoShop care e foarte bun dar si putin mai greu de folosit la inceput. Acest program nu se descarca gratuit.
Pa, pa

| Traian a răspuns:

Adobe Photoshop
sau daca nute descurci cu el incearca GIMP

| pinguluk a răspuns:

Adobe Photoshop, Paint

| Gufiii a răspuns:

Pai stiu mai multe :1.photo scape
2.photo instruments
3.magic photo.
4.blingee
5.pizap
6.photoshop
7photoshine
8.taaz

| AℓєLoveD a răspuns:

Photoinstrument
photoshop
photoscape
sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat
| iHeartKpop a răspuns:

Www.jaycut.com (e de facut filmulete), www.sumopaint.com, photobucket...mai cauta si tu pe google

| Schndider a răspuns:

Cel mai bun si usor de folosit e Photoshop

| georgih123_9377 a răspuns:

Incearca photoscape si photointrument! sunt cele mai bune si gratis. eu le folosesc si am efecte foarte tari!
Uite keyul de la photoinstrument:Email: revenge@crew.com
S/N: 02-UYNOGJIG
sper sa-fi foloseasca.

x.o.x.o

| blonda_2626 a răspuns:

Bine te ajut.