| Attomm98 a întrebat:

Hey....ca sa downloadezi jocuri si altele din App Store pe iPad 2 trebuie sa bagi datele contului tau bancar pe Apple ID?

Răspuns Câştigător
| SDavidS a răspuns:

Pai ar fi mai bine daca intruduci datele tale, daca intruduci totul va fi mai simplu (de exemplu:nulei introdus si vrei sa downloadezi ceva care costa atunci iaras trebuie sa merge nu stiu unde, mai introdu date), nu iti ia bani de pe card fii linistit big grin Bafta! Funda?

3 răspunsuri:
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna. Nu, nu neaparat. Numai daca vreo/ Succes

| NikoPisy03 a răspuns:

Nu neaparat. Poti face cont si fara a selecta un mod de a plati.

| sweetygirl92 a răspuns:

Nu neaparat dar ar fi mai bine sa faci asta la inceput cum a zis si stefanuczdavid iti va fi mai simplu mai tarziu.