| deea_1397 a întrebat:

Hey cine stie cat costa i-phone si unde il pot gasi?(sunt din timisoara)

Răspuns Câştigător
| anna_7069 a răspuns:

Hey`. buna. eu am iphone`. cand mi l`am luat acum un an am dat pe el 600 d euro`. acum cred ca este undeva la 350.big grin il poti gasi in toate magazinele orange... big grin

3 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Depinde de memorie. Dar pornesti de la 400 ron

| Oxandero a răspuns:

Salut! E la Orange Shop din centru, la shop-ul de pe Republicii sau la Mall, la Orange Store.

| Messyhair a răspuns:

Din cate stiu eu, pretul difera. Poti sa-l iei la liber cu un anumit pret, poti sa-l iei la un abonament la alt pret, sau poti la mana a doua.