| Mălinaaaa7 a întrebat:

Hey, cum pot sa imi fac o pagina pe facebook gen: Pentru Zodii, Fete si baietii ma rog pagini de genul. Pt ca este timeline si numai stiu cum se face. Dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
| K9pInKuTzZaThA a răspuns:

Buna. Intri Pe Orice Magina Vrei Tu Si Vei vedea ca in drerapta sus iti da Creeaza pagina. :X Bafta

1 răspuns:
| MaliCupcake a răspuns:

Ce dragut, pai am vazut ca cineva ti-a dat deja raspuns asa ca vreau sa iti dau o sugestie de nume :
- Smile for a cupcake [ in general primeste multe like'uri pentru ca suna asa dulce!