| SmOkEyEyEs a întrebat:

Hey cum pot sa imi schimb poza de profil la yahoo?(Am uitatbig grin) Funda si Vot:*

Răspuns Câştigător
| WyvernSky a răspuns:

Bună.
Te duci la view profile.View profile, este la essenger, dai click pe poza ta.Asa.te duci si dai change image.Sau,daca vrei de la yahoo avatar dai click pe poza ta, display image si dai acolo jos unde scrie Customize si iti faci un yahoo avatar.
Baftă!

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intri pe Yahoo http://www.yahoo.com/ ->click pe signin si tot acolo dai click pe numele tau ->profil. Aici iti apare poza si numele tau si daca te duci cu mouse-ul pe poza jos iti apare ADD/change your photo pe care dai click->ti se deschide o fereastra de unde alegi sau incarci o noua poza pe profilul Yahoo (upload photo) ->click OK!
Bafta!

pentru yahoo messenger ->deschizi YM ->clik pe poza ->clik pe display image si aici selectezi alta poza din pc.

Răspuns utilizator avertizat
| Muhteşem a răspuns:

Dai clik pe imaginea actuala, apoi dai ''Display image'' si dupa aceea dai la ''Select'' iar pe urma clik la ''Browse'' alegi imaginea din PC, dai OK si gata.Succes

| UsErNaMeTPU a răspuns:

Intri in programul yahoo, crick dreapta pe ea, si prima comanda apoi alegi poza sau dai brouse si pui una personala

| ZzDeeea a răspuns:

Pai da click sus pe poza ta LG nume[sus] apoi dai click pe ''DISPAI IMAGE'' apoi bifezi shake my picture dai select si iti apar pozele daca vrei sa iei poze din pc dai browse apoi te descurci u. funda+vot>>?

| Stilskin a răspuns:

Dai pe un contact ( ca si cum i-ai scrie ) si dai pe poza ta recenta
si acolo scrie browse si iti alegi tu big grin funda te rog big grin

| alexealexandru55 a răspuns:

Cum ai facut-o pe prima, dar daca nu merge nu stiu.

| Mihai_Dan_1983 a răspuns:

Cum schimb poza de profil de pe yahoo

| Militaru_Nona_1963 a răspuns:

Cum schimb poze profil din mess?