| αlεxTzure a întrebat:

Hey! Cum pot schimba sckinul de la windows stiti voi cum schimb iconitele cu X, baga in bara si sa nu fie cum le face windowsul sa fei mai rotunjoare ceva de genul.
Funda

1 răspuns:
| MariusMorse a răspuns:

Este un program (cu cateva.dll-uri) care trebuie instalat iar dll-urile trebuiesc inlocuite cu cele originale. Aste este s-a poti modifica/inlocui filele originale. Apoi intri in theme si editezi (cu alt programel) manual ce vrei tu. (Ok stiu ca nu am fost de mare ajutor... un tovaras a facut chestia asta si nu-mi amintesc ce folosea iar eu acele programe vad ca le-am sters).