| Ally_8613 a întrebat:

Hey.cum se pune idle fals pe messenger? funda.[love struck]

3 răspunsuri:
| Ana_8420 a răspuns:

Mai bine e sa downloadezi programul de pe site-ul asta :

http://software.informer.com/getfree-msn-messenger-fake-idle-check/

Dar cel spus de ainaw este si el bun.;)

Succes! :)

| byancacool a răspuns:

Idle fals nu se pune el apare singur, dar nu inteleg ce te referi cand spui fals? El apare atunci cand dupa o periodata de timp nu umbli la calc. Timpul ti-l setezi u.Atunci cand deschis YM scrie sus messenger actions contacts help si dai click pe messenger dupa dai click pe privacy options iar dupa aceea o sa vezi ca scrie Idle status si acolo scrie o cifra si u o setezi la 1, 2, 3 min etc. Daca vrei sa iti apara mai repede poti da pe 1min. Dupa aceea nu folosi calc timp de 1 min si o sa iti apara idle.Bafta:*