| Vectra1 a întrebat:

Hey, dc cand incerc sa descarc cs go se instaleaza cateva fisiere din joc, iar apoi imi apare blue screen si se restarteaza? Am un laptop pavileon dv9000. ajutor

1 răspuns:
| Bogdan549 a răspuns:

S-ar ptea sa fie din cauza unor componente din PC incompatibile cu jocul sau un sistem de operare prost pus. Incearca sa-ti reinstalezi windows-ul si instaleaza-ti drivere-le cu driver easy. Versiunea trial e buna aia la programul de drivere. Mult succes.