| anonim_4396 a întrebat:

Hey dimineata am incercat sa intru pe odnoklassniki si mi-a aparut asta:Ваш профиль взломали, и он заблокирован.

Для восстановления доступа к профилю введите номер мобильного телефона, на который вам будет выслан бесплатный SMS с кодом подтверждения.ce inseamna si ce trebuie sa fac ca sa pot intra din nou...ma refer la cei care stiu, care au experienta

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Iti spune ca profilul tau a fost spart si momentan inchis.
Pentru al accesa prebuie sa introduci numarul tau de telefon pe are vei primi prin SMS un cod de verficare.

| Radeas1 a răspuns:

Contul tau ar fi fost hackerit si acum este blocat.
Pentru a restabili accesul la profil, trimiteti un SMS gratuit pentru a obtine un cod de verificare.
Eu doar am tradus... Stiu putina rusa, si m-a ajutat si google translate.

| VladGH a răspuns:

Stiu rusa si ma folosesc de odnoklassniki.ru, inchide pagina aia si mai introdu odata odnoklassniki.ru, apoi pune numarul de telefon si o sa-ti vina un cod pe care ti-l cere dupa ce ai introdus nr de telefon. Totul este gratis nu iti iau bani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru horia2012):

Dar nu imi vine codul

| horia2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai asteapta. Poti incerca peste cateva ore. Depinde de multe lucruri primirea codului. S-ar putea sa nici nu-l primesti daca administratorii
site-ului considera ca, contul tau poate fi din nou spart. S-a mai intamplat
si nu-ti dau niciun fel de explicatii.