| gaxy a întrebat:

Buspuneti-mi va rog de ce nu pot intra pe odnoklasniki mi-am facut un profil nou si cind intru pe el imi apare asta
Ваша страница была заблокирована по подозрению на взлом!

Наша система безопасности выявила массовую рассылку спам-сообщений с Вашего аккаунта и мы были вынуждены временно заблокировать его. Для того чтобы восстановить доступ к странице, нам необходимо убедиться в том, что Вы являетесь её настоящим владельцем.
Вам следует указать номер телефона, к которому привязана Ваша страница. Страна оператора: Россия Выберите страну

Iar cind intru pe alte profiluri merge dar acum mi-am facut profilul caci al cel vechi la fel aparea asa
spuneti-mi va rog ce sa fac...

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Uite traducerea:
Pagina a fost inchisa pentru suspiciunea de hacking!
Sistemul nostru de securitate a identificat mass-mailing de mesaje de tip spam din contul dvs. și am fost nevoiți să blocham temporar acesta.
În scopul de a recâștiga accesul la pagina, avem nevoie sa ne confirmati vă asigura că sunteți proprietarul actual.
Trebuie să furnizati un număr de telefon pe care ați alocat pagina. Operator țară: Alegeți o țară Rusia
Eu zic sa renunti.
Mesajul nu sauna deloc bine.

| gaxy explică (pentru zdrangoi):

Dar de ce cind imi fac alt profil tot imi arata asa? si al cel nou

| xxxCARBONxxx a răspuns (pentru gaxy):

Tu trebuie sa-l deblokezi pe cel vechi.Alegi tara, pui nr. de telefon, primesti codul de la ei si iti deblochezi pagina. Daca vrei sa iti faci alt profil de pe acelasi numar nu o sa mearga, pentru ca este inregistrat odata.
Lasa-mi skype sau mess si voi incerca sa te ajut.

| 0x11111051 a răspuns:

Ceea ce a zis xxxCARBONxxx e adevarat. Pe scurt, profilul ti-a fost blocat. Trebuie sa introduci numarul de telefon de pe care te-ai inregistrat. Pe el o sa iti vina un cod din citeva cifre. Daca le pui corect, til vor dezbloca.