| MarianaTirzuman a întrebat:

Hey. Dupa cum am mai zis, am un telefon Samsung gt-3650 corby. Vreau sa imi pun parola la el, iar dupa ce am scris parola ( care este din cifre ), zice "Incorrect passworld". Am incercat o gramada de combinatii, dar degeama. O prietena de-a mea are Samsung F480 Pink si la ea merge. Meniul si altele sunt exact la fel. Fundaa...

1 răspuns:
| florinuka a răspuns:

Da ii sti parola telefonului? atuncea cand iti activezi parola pe telefon ti-o cere dar poate tu nu o sti pe cea corecta..intelegi ce vreau sa spun?