| Pufuleteeeee a întrebat:

Hey guys:* as avea si eu o mica nelamurire! De ce e exemplu cand intru pe acasatv.ro sau pe site-ul Neata cu razvan si dani si vreau sa vad un video, el se incarca arata ca merge, aud sunetele dar nu pot sa vad imaginea! trebuie sa am ceva instalat pentru ca acum vreo 3 saptamani mergeau foarte bine:* va multumesc si astept raspunsurihappy Funda si voturihappy!

3 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Probabil nu ai latime suficienta la banda de net, clipurile postate pe site urile alea sunt la calitate maxima, necesita ceva resurse. Nu stiu ce browser folosesti, dar te sfatuiesc sa treci pe mozilla firefox daca nu-l ai deja si cand vrei sa urmaresti un clip, pui pe stop, il lasi sa se incarce pana la capat si apoi dai play. Funda?!

| valentynrobert a răspuns:

Iti trebuie FlashPlayer-ul! Cautal pe google ii gratis!
De pe orice pagina 1

| torsi a răspuns:

Exact!