| Clape a întrebat:

Hey, guys! Aveti idee de ce nu imi merge youtube-ul? Adica nu se incarca sau se incarca in prostie. Am safari.

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Nu iti merge pentru ca ori ai un virus ceva ori netul tau are "viteza luminii stinse"Fa un teste de viteza la net si dupa stii ce si cumwww.speednet.com dupa ce stii ce viteza are netul tau suni compania ce iti furnizeaza net si intrebi pentru cit platesti tu, adica ce viteza trebuie sa ai la net fara a le zice cit ai facut la test.Bine asta daca nu ai virusi in calculator, ceva pe la placa de retea ca se mai intimpla.Si cam asta e. Faceti test asa din cind in cind pentru ca companiile sint smechere va ia banii si va da net cu Portia adica tu platesti ceva si ei in baza lasa ca lumea nu stie iti dau mai putin.