| Medeaa a întrebat:

Hey. imi puteti spune cum sa descarc de pe trilulilu. va roog. ceva sa mearga. am incercat deja cu trilulilu downloader, site-urile de downloadat si mozilla downloader add...

funda!

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Scrie pe google download helper! cu asta merge sigur! dar deschizi google cu ajutorul mozilla, e un add-on special pentru mozilla! http://itassistant.org/......video.html asta e linkul la un totorial video de cum se foloseste download-helper:)

1 răspuns:
| C8PILUcool a răspuns:

Nu se poate in nici un fel (primesc funda)