| LovePeace a întrebat:

Hey...stie cineva vreun program de facut video. urithinking adica mi-am facut un account pe youtube si vreau sa add video. uri si n.am de undelaughing si sa-mi dati si un site de unde pot sa. l downloadezbatting eyelashes Ms. Funda love struck

Răspuns Câştigător
| Adinutss` a răspuns:

Nu trebuie sa downloadezi de nici unde e in calculator cauta in c) Windows Movie Maker si gasessti

Funda? love struck

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E movie maker

| adriangabor92 a răspuns:

Windows Movie Maker.

Daca cumva nu il ai...il poti lua de aici : http://download.kappa.ro/action__file/id__3209

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Hypercam si Windows Movie Maker

Răspuns utilizator avertizat