| yumyumXDcherry a întrebat:

Hey... thankz pentru ca incercati sa ma ajutati si ca cititi aceasta intrebare
! Ei bine, am un telefon Sony Ericsson K800i si vreau sa stiu daca se poate derula [inainte inapoi...] vreun video pe el... [am butonat si tot nu am gasit butonul castigator. >>.] daca se poate derula as fi recunoscatoare daca mi-ati spune cum
Multumesc~!^^

um... daca va ajuta/impulsioneaza cu ceva... dau funda?

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Nu ai cum sa derulezi videoclip pe k800 poate daca gasesti un player video pentru el in format "jar" dar sunt o multime de playere pentru el si audio si video cauta pe www.google.ro

| yumyumXDcherry explică:

Nu ai din intamplare un link pentru video player? am cautat ieri...si mi-am pierdut rabdarea pentru ca nu am gasit nimic.

mersi~