| VladUtzel a întrebat:

Hey TPU!
Aceasta placa video este buna pentru jocuri? http://best-it.ro/......512md2-v2/
Vreau daca puteti sa-mi spuneti jocuri noi care pot merge cu aceasta placa si cu RAM 756 si procesor 1.8 GHZ.
MS

2 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Http://recomandare.info/placa-video-sfaturi-de-achizitie.html cred ca aici o sa aflii ceea ce doresti, mai ales daca doresti o palca video buna

| taken a răspuns:

Foarte slaba.Vezi ca are slot AGP, trebuie sa ai acelasi slot la placa de baza, daca ai PCI Express nu se potriveste.
Slab si procesorul si RAM-ul.
Pentru jocuri iti trebuie un alt PC.