| SnYcK3rS a întrebat:

acum cateva minute vorbeam pe mess cu o colega si nu stiu pe ce am apasat ca acum cand vorbesc cu cineva pe mess apare mereu numele meu

De exemplu numele meu este ABCD

"ABCD:buna
ABCD:ce faci
ABCD:?"

asa apare acum

inainte aparea asa

ABCD:buna
ce faci
?

ajutati-ma sa repar asta

FUNDA!

7 răspunsuri:
| fryekid a răspuns:

De fapt e invers, ai avut o versiune veche si acum ai ultima versiune.

Daca vrei sa ai ca si inainte instaleaza Yahoo Messenger 8

| EuSiCuMine a răspuns:

Daca cumva iti apare si data si ora, de exemplu:

ABCD(10/7/2011 11:02:02 AM):

Apasa F2, daca nu e asta reinstaleaza mess'ul :*

| n0matterman a răspuns:

Click pe casuta cu text (la oricine,casuta cu text,nu aceea in care scrii) si apasa tasta 2 . In caz ca vrei invers apasa tasta 3. happy

| Oanny a răspuns:

Dezinstaleaza si apoi reinstaleaza messengerulhappy

| sufletista21 a răspuns:

Inainte iti aparea asa pentru ca aveai messenger 11 si acum probabil tiai instalat alta varianta mai veche si de aia ai revenit la scrisu' ala. instalaza'ti messenger 11.

| MaddyBwaa a răspuns:

Instaleaza yahoo 10 e super si incearca sa instalezi programul sweetim pentru yahoo iti da jocuri,video-clipuri, maimutoaie din astea cu fete zambarete, triste etc.instaleazale pe amandoua si intra pe siteul http://www.sweetim.com/ ca sa descarci programul sweetim.plzz fundita.

| Eagle_Alexandru_1997 a răspuns:

SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/