| vicaalinaatleta11 a întrebat:

Am creat o pagina de facebook cu numele meu si as vrea sa o fac officiala. De ex. pagina Lorei officiala i-a aparut un cerc in dreapta numelui e un cerc albastru cu un v in el. cum fac sa imi apara si mie?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Verificarea aia este facuta de cei de la facebook, contacteaza i sa iti faca aceasta verificare

| Andreea555012 a răspuns:

Hey. Pagina ta poate deveni oficială numai dupa ce este verificată de cei de la Facebook. Trebuie sa ii contactezi iar ei vor verifica pagina.