| AnimeStyle a întrebat:

Am invatat cum sa pun o subtritrare la un film in programul VLC. Dar daca inchid filmul si îl redeschid dispare subtritrarea. Deci eu vreau sa fac cumva sa rămână subtritrarea si sa-l pun pe youtube in romana

Deci help

Cum sa fac sa rămână subtritrarea salvata si sa-l pun pe net/youtube cu subtritrarea

1 răspuns:
| jonelx6 a răspuns:

Intra aici: videotoolbox.com, baga video-ul, dai pe optiunea de adaugare subtitrare, si gata! Iasa subtitrat