| vlady434 a întrebat:

Hey TpU! Am nevoie de o parere. Acum cateva luni mi-am cumparat un gamepad genesis P44, in special pentru fifa. Problema a fost ca nu mergea butonul RS, despre care am vazut ca nu eram singurul la care nu merge, era o chestie din setari; in fine, l-am facut sa mearga dar nu total, nu functioneaza cand il apas (nu pot sa vad statusurile jucatorilor). M-am gandit sa-l schimb si sa ma orientez spre un Logitech F310, despre care am auzit numai lucruri bune, dar nu stiu cate din ele sunt si adevarate.
Merita cumparat? Ii functioneaza toate butoanele inclusiv RS? Multumesc anticipat.
P.S.: As dori parerea unui player care s-a "confruntat" cu maneta Logitech, si daca merge corespunzator; ma intereseaza daca merge bine doar in fifa 15.

1 răspuns:
| IonutBT009 a răspuns:

Da, Longitech F310 e perfect pentru fifa, merg si trick-urile pe joystick-ul din dreapta, am si eu un genesis p44 si ma intrebam daca ma poti ajuta sa-l fac si eu sa mearga joystick-ul din dreapta, si de unde ai luat fifa 14, multumesc anticipat!