| Zednaya a întrebat:

Hey,TPU! am o intrebare...am playstation 2 si am multe jocuri dar nu stiu sa il instalez pe televizor! am trei cabluri unul rosu unul alb si unul galben si aceleasi la tv.Dar le-am pus culoare la culoare dar nu merge! trebuie sa fac o anumita combinatie? explicati-mi si mie plz!

Răspuns Câştigător
| McBoy a răspuns:

Pai la tv trebuie sa pui culoare la culoare dar in spate le-ai pus bine? (Si eu am ps2) Si da-i tv-u pe av2 sau ce mai ai tu pe acolo si trebuie sa-ti mearga daca ps-ul nu e bulit, daca ai nevoie de informatii spune-mi mie si te ajut. Funda?

1 răspuns:
| stlucian a răspuns:

Trece TV-ul pe AV din telecomanda!