| QuasionTS a întrebat:

Am o intrebare: Am un S3 Mini si nu stiu cum sa fac poza la ecran(pentru calculatoare este desktop). Am auzit ca trebuie sa apas simultan butonul de meniu si butonul de blocare, dar nu functioneaza. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| pbsolver a răspuns:

Apesi pe home si power in acelasi timp. o sa faca un sunet specific si astfel iti vei da seama cand a fost facut screenshotul
sursa: http://www.youtube.com/watch?v=YtiOZ0S6Sos

3 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Home si volum jos ai incercat?

| Avramita_Andrada_1988 a răspuns:

Tine apasat pe ecran o sa iti apara o chestie cu imaginea si poti apasa la galerie sau la ce mai arata acolo iti zic ce stiu ca am Samsung chat

| QuasionTS explică (pentru pbsolver):

Nu merge sad.