| HoratiuMaris a întrebat:

am o placa video : ATI Radeon 9200 Pro Family 128 MB si as avea o intrebare oare se poate schimba memoria...adica sa adaugi mai multa?! (asta am auzit eu nu stiu daca e adevarat) FUNDA RASPUNSULUI SINCER SI ADEVARAT happy.

2 răspunsuri:
| domandaniel a răspuns:

Nu poți schimba memoria unei plăci video.Singurul lucru pe care îl poți face e frecvența(overclock), dar nu recomand!

Sau te referi probabil la RAM?

| denismerty a răspuns:

Memoria se poate schimba, doar in momentul in care iti cumperi o placa video noua.