| Anonima0PLM a întrebat:

Hey TPU!

Am si eu o problema! Vreau sa imi descarc aoplicatii din Google Play de pe calculator pe telefon. Dar cand dau la "Instalati" Imi scrie : "Aplicata va fi curand instalata pe telefonul dvs." dar nu se instaleaza. De ce? Telefonul nu este compatibila cu aplicatia (INSTAGRAM). Telefonul meu este Alcatel pasadena.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| iuli000 a răspuns:

Http://apps.evozi.com/apk-downloader/ descarca intai aici dupa pune-l in telefon

1 răspuns:
| xFluing a răspuns:

*oftat adanc* Descarci direct pe telefon de pe google play. Google Play vede calculatorul tau ca fiind "telefonul" de pe care descarci.