| JakeXDD a întrebat:

Hey TPU.
Am vazut mai demult o aplicatie pe Youtube ce iti permitea sa descarci orice clip de pe Youtube si sa-l vezi offline.
Stie cineva cum se numeste?
Funda ^^

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Nu chiar pe toate le poti descarca, cele cu interdictie de copyright nu.
Pentru browserul Mozilla Firefox exista mai multe plug-in -uri pentru descarcarea filmelor, inclusiv de pe Youtube.
Daca ai acest browser, cauta la add-ons "Youtube downloader" si instaleaza-l.
Tot "Youtube downloader" trebuie sa cauti si pe Google pentru programe dedicate, ce se instaleaza pe PC.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cu site-ul asta poti :
http://www.clipconverter.cc

| PlayTheGame a răspuns:

Daca te referi pe telefon sunt aplicatii gen: iTube, iMusic etc.

Pe calculator poti descarca videoclipurile cu un program ca any video converter

| AlexPeTPU a răspuns:

Og Youtube pentru Android de la ogmods.net

| andreipraduitorul a răspuns:

Tubemate merge pe orge vrei tu