| Yinaka a întrebat:

:* Ce applicatii tari stiti pentru telefon cu Android? Funditssa! happy

3 răspunsuri:
| Cybertrust a răspuns:

Juice Defender, care te ajuta sa economisesti baterie
Skype, kindle(pentru citit carti), weather bug(prognoza meteo de oriunde din lume), andgry birds(n-ai cum sa nu fi auzit de el), fruit slice, temple run, cut the rope, si multe altele, poti da un search pe google cu cuvintele cheie "Top aplicatii android"

| ArekkusuKage a răspuns:

Rope Escape, Andry Bird, Fruit Slice, Fruit ninja, skype yahoo mesenger facebook talking tom talking ginger account weather nfs

| Alex2497 a răspuns:

Sound Hound - un fel de Shazam doar ca mult mai bun

Android Assistant - cel mai complet task manager pentru Android