| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti despre acest TV : http://www.flanco.ro/......8k-12.html (este potrivit pentru noile consloe NEXT GEN (ps4.)?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Da, o sa fie ok.
Dar ia si tu putin logic, doar nu ar lansa console care sa nu mearga la telvoziaore. Cine ar mai cumapra. E logic. pe ps3 o sa poti sa pui pe orice tv de la 480p in sus pana la 4k, iar pe xbox one de la 720p in sus pana la 4k.
Orice e tv cu led/lcd e sigur 720p sau mai mult. Ce ai ales tu e 1080p, deci o sa functioneze fara probleme.