| Sebytzu_9214 a întrebat:

ce parere aveti despre Huawei g7300? este bun? se adue tare? merg bine aplicatiile? pozele ie bine? orice amanunt.dar nu copy-peste de pe alt site..parerea voastra(daca il are vre un prieten de-al vostru sau asa ceva).

Răspuns Câştigător
| DeeaMiky a răspuns:

E un mobil destul de bun, pacat k n-are GPS, in rest toate sunt bune, adica are camera foto de 3, 15MP, se aude destul de tare, suporta card de memorie de pana la 16GB. Cred personal k isi merita banii si e un smartphone destul de bun... funda:-)