| Roxett a întrebat:

Hey TPU!

ce parere aveti despre Nokia Asha 311? Stiti cumva cand apare in magazine(la Vodafone sau cosmote) si ce pret o sa aiba?

Multumesc + FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Soniqu3 a răspuns:

Nokia Asha 311 conform specificatiilor prezentate de cei de la Nokia se prezinta un gadget foarte interesant cu tehnologie de ultima ora.Am o parere buna despre acest telefon doar ca trebuie sa mai asteptam putin pana se v-a lansa pe piata ca sa ne putem convinge de performantele lui.Pretul este deocamdata apoximativ 137.78$ si nu se stie ce fluctuatii o sa aiba.