| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Ce sa aleg dintre o tableta ALLVIEW Speed City Super Slim si Un telefon mobil LG E400 Optimus L3?

5 răspunsuri:
| mariaale a răspuns:

Lg happy

| stragery a răspuns:

Tableta din motivele lui Username2

Sincer nu se merita un Lg l3 este foarte prost.

Tableta aia merita 100% nu gasesti o tableta asa buna la 400 lei.

| Gabryel133 a răspuns:

Nu vreau saa te bag in ceata dar eu as alege telefonul fiindca am avut si eu aceeasi problema, tata m-a intrebat, vrei sa iti cumpar telefon sau tableta? si eu am zis tableta iar acum regret, m-am jucat cu ea o luna 2 si dupa aia nu am mai pus mana pe ea...

| alexandruhuluta a răspuns:

Eu as alege telefonul mobil deoarece il ai mai la indamana fata de o tableta care nici nu o poti purta in buzunar!

| UserName2 a răspuns:

Tableta este buna daca vrei sa te joci(are un procesor dual-core 1.5 GHz, 1 GB RAM si un chipset grafic); iar telefon sad, pentru jocuri nu iti recomand, daca vrei sa il folosesti pentru apeluri, sms, mai verific un mail, facebook, net.