| LuizaAndreeaLuiza a întrebat:

ce telefon cu touchscreen imi recomadati. sa fie pana in 6 mil. max 7
vreau si sa imi spuneti de ce sa aleg acel telefon. dau fundita.

6 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Simplu, elegant, performant

http://bit.ly/SoiiVN

| AlynaDulcika a răspuns:

Hmm. un telefon pana in 6-7 milionane? Pai eu ti-as recomanda un telefon Duos Samsun e2652w! Are wi-fi daca doresti, are email, Facebook, Twitter, Google, Mess...etc. fundita? A si apropo Duos - Cu 2 cartele

| AlynaDulcika a răspuns:

Hmm. un telefon pana in 6-7 milionane? Pai eu ti-as recomanda un telefon Duos Samsun e2652w! Are wi-fi daca doresti, are email, Facebook, Twitter, Google, Mess...etc. fundita? A si apropo Duos - Cu 2 cartele

| DoarEu99 a răspuns:

Samsung galaxy y e android si e cam 500 ron la liber

| Amphetamineee a răspuns:

Samsung galaxy s mini 2.
Fiindca are 4 gb memorie interna, camera de 3, procesor 800 Mhz, 512 ram, touchu` merge bine..si este cam cel mai bun la pretul astalaughing

| AlinM7 a răspuns:

Nokia Lumia 610. Are sistem de operare windows 7.5, claritate buna la poze, raspunde foarte bine la comezi, are x-box live.