| xXGaBiXx a întrebat:

Cine joaca Runescape si poate sa-mi dea niste bani? Sau macar un cont? Ori cum sa fac bani mai rapid?

4 răspunsuri:
| Sov95 a răspuns:

Salut. Si eu joc RuneScape. Daca vrei poti sa ma adaugi. Numele meu este "zylannah" si sunt membru cu cb 104 si total 1704 happy

Bani nu pot sa iti dau (pentru ca nu am laughing), dar stiu o gramada de feluri de a face bani, mai ales pentru membri. Daca vrei sa vb adauga-ma in joc si zi-mi ca esti romanul de pe TPU, o sa stiu eu despre ce e vorba laughing

Private-ul meu e pe ON mereu, si sunt online destul de des, deci te asteptwinking
pace!

| xXGaBiXx explică:

Stiu modul asta de e prea greu de facut sad

| Mhjua a răspuns:

Heyhappy eu joc
da ce levele ai? daca ai peste 60 in wodcutting poti sa tai yew si sa ii vinzi se fac banihappy sau din fishing ii pajest si ii vinzi in G.Ehee hee

| claudiu_7425 a răspuns:

Salut te invat eu cum sa faci si iti pot da ceva bani eu sunt membru cb 99 nume rs claudu110 si id mess: clau94tm